Vstup pro uživatele
Nezávazná poptávka My vám zavoláme +420 603 299 819 info@e-profesor.cz en-flagcs-flag
E-kurzy
 
Základní informace

V dnešní rychlé době je každá uspořená minuta času konkurenční výhodou. Proto jsme začali klientům nabízet školení online s možností spravování veškerých informací a dokumentace na školícím portále - pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Naši klienti tak mají okamžitý přístup ke všem informacím odkudkoli, kde je připojení na internet. Jelikož se nám tento přístup osvědčil, rozhodli jsme se naši nabídku rozšířit o možnost tvorby online kurzů na míru.

Nabízíme Vám výrobu e-learningových kurzů na jakékoliv téma. Od Vás potřebujeme pouze podklady v podobě obsahu školení ve Wordu či PowerPointu, vše ostatní uděláme my. Tvoříme e-learningová školení se spoustou animací, obrázků, interaktivních prvků a kontrolních otázek, díky čemuž si uživatel lépe zapamatuje obsah. Navíc je vysoká pravděpodobnost, že neprojde e-learningové (online) školení pouze z povinnosti, ale bude to pro něj zábava.

Pro nezávaznou nabídku nás prosím kontaktujte zde.

 

V tuto chvíli pro Vás máme vytvořená tato e-learningová školení

 
BOZP pro řadové i vedoucí zaměstnance
PO pro řadové i vedoucí zaměstnance
první pomoc
řidiči-referenti
ergonomie pracovního místa při administrativní činnosti
BOZP při práci nad 1,5 m výšky
BOZP při práci ve výšce a nad volnou hloubkou
QMS – Systém managementu kvality
etiketa
bezpečnost práce na PC
defenzivní jízda
...
 
 
Nevybrali jste si z nabídky?
Kontaktujte nás zde a my Vám vytvoříme e-learningové školení na míru.
 
 
 
Co je to e-learning?
E-learning je moderní způsob vzdělávání, při kterém se k výuce používají elektronická média, informační a komunikační systémy. Na rozdíl od klasického stylu vzdělávání nevyžaduje e-learning fyzickou přítomnost lektora během výuky.