Vstup pro uživatele
Nezávazná poptávka My vám zavoláme +420 605 985 149 info@e-profesor.cz en-flagcs-flag
 
 

Úsporná jízda, defenzivní jízda a řízení v zimě

 
Zima už je skoro tady, a i když to tak zatím nevypadá, podmínky na našich silnicích se již začínají postupně měnit – brzy se smráká, cesty jsou často zalité mlhou, prší, vozovka namrzá a klouže…
 

Průměrný řidič stráví za volantem více než 4 roky svého života. Času pro zdokonalování jeho schopností ovládat osobní automobil je víc než dost – stačí pouze chtít. V České republice vlastní řidičský průkaz skoro 7 milionů lidí. Většina z nich nepouští volant z ruky ani během nepříznivého počasí.
Nejen pro tyto případy jsme pro Vás proto připravili možnost rozšířeného školení pro řidiče: ÚSPORNÁ JÍZDA.
Úsporně neznamená pomalu, ale plynule. Změnou Vašeho stylu jízdy můžete nejen ušetřit čas a náklady na provoz, ale i zlepšit své dovednosti v ovládání osobního automobilu. Odměnou Vám bude zvýšení Vaší bezpečnosti a úbytek starostí v případě nenadálých událostí.
Chcete jezdit bezpečně? Naučte se jezdit defenzivně – předvídat, respektovat, neohrožovat! A hlavně mít přehled. Podzimní a zimní počasí je nejlepším učitelem bezpečné jízdy. Váš život je příliš velkou daní za pár ušetřených minut času. V tomto případě Vám nabízíme školení: DEFENZIVNÍ JÍZDA A ŘÍZENÍ V ZIMĚ.

V případě zájmu o rozšířená školení pro řidiče nás neváhejte kontaktovat na info@e-profesor.cz.

Sdílej tento článek na