Vstup pro uživatele
Nezávazná poptávka My vám zavoláme +420 605 985 149 info@e-profesor.cz en-flagcs-flag
Školení
 
 
Základní informace

Potřebujete zajistit školení bezpečnosti práce pro své zaměstnance? Neváhejte se na nás obrátit! Vaše zaměstnance můžeme proškolit z bezpečnosti práce, požární ochrany, řidičů-referentů, první pomoci jak osobně, tak formou e-learningu (on-line)

 
Pro nezávaznou nabídku nás prosím kontaktujte zde.
 
 
 
Osobní
E-learning
 
 

Jak osobní školení probíhá?

 

Během osobního školení BOZP, PO a řidičů-referentů Vám naši školitelé vysvětlí potřebnou problematiku, upozorní na nejčastější chyby, kterých se zaměstnanci dopouštějí a zodpoví Vám Vaše dotazy. Závěrem školení budou otestovány Vaše znalosti, na jejichž základě Vám bude vystaven certifikát o absolvovaném školení. Školení trvá cca 2 hodiny (záleží také na případných dotazech z Vaší strany). 

Osobní školení první pomoci Vám zajistí náš zdravotní specialista, který vytvoří školení první pomoci na míru. Záleží na Vás, jak obsáhlé budete školení chtít (1 - 5 hodin). Konec školení je navíc završen možností vyzkoušet si resuscitaci na resuscitační figuríně. Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat.

 
Pro nezávaznou nabídku nás prosím kontaktujte zde.
 
 
 

školení bozp

Podle zákona 262/2006 Sb. mají všichni zaměstnavatelé za povinnost zajistit zaměstnancům školení o právních a ostatních předpisech k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP). Školení BOZP se vztahuje k rizikům, s nimiž může přijít zaměstnanec do styku na pracovišti. Školení bezpečnosti práce je nutné zajistit při nástupu zaměstnance do práce, dále pak při změně druhu práce, změně pracovního zařazení a změně pracovních, technologických a výrobních postupů.

školení první pomoci

Každý zaměstnanec by měl být seznámen se základními pokyny pro poskytnutí první pomoci před příjezdem zdravotnické záchranné služby.

školení po

Zaměstnavatelé mají kromě školení BOZP za povinnost školit své zaměstnance také na požární ochranu. Tato povinnost vychází z vyhlášky č. 246/2001 Sb., která nařizuje zaměstnavatelům, aby seznámili své zaměstnance se zajištěním požární ochrany na pracovišti.

školení řidičů-referentů

Dle zákona 262/2006 Sb. § 103 odst. 2 je povinností každého zaměstnavatele také zajištění relevantním zaměstnancům (těm, kteří při své práci využívají motorové vozidlo do 3 500 kg - firemní či vlastní) školení řidičů-referentů - jakožto seznámení s riziky a právními předpisy. Toto školení tak doplňuje komplexní problematiku BOZP a jeho plnění je součástí kontrol ze stran OIP (Oblastní Inspektorát Práce).